Nasıl Youtuber olurum YOUTUBE para kazanmak ?

ÖZGÜR MANAYYoutube0 Yorum22 Ocak 2018

YOUTUBE.COM’DA NASIL YOUTUBER OLURUM ? 

Merhaba arkadaşlar öncelikle konu girmeden Youtuber olmanın öyle göründüğü kadar basit bir iş olmadığını bilmeniz lazım sadece bir video çekip yüklemekle kimse para kazanamaz.

Bu işe girdiğinizde Camtasia ve Movie Maker gibi bazı programları çok olmasa da iyi derecede bilmeniz gerekiyor.  Ayrıca youtube artık aşırı derece youtuber olması ve bir çoğunun bu işi basit sanıp kötü içerikler hazırlaması hileye hurdaya kaçması spam yapması en kötüsü de çok fazla youtuber olması sizin karşınıza çıkacak ilk ve en büyük engel olacaktır.

Ayrıca sabır sizin en büyük silahınız olacaktır kabul edilmeyebilir videonuz izlenmeyebilir ben her şeye hazırım yinede bu işi yapmak istiyorum diyorsanız o zaman uzun ve heyecanlı bir dönem sizleri bekleyecektir. İlk işiniz gündemi takip eden hem erkeklerin hem kadınların ilgisini çekecek tarzda videolar hazırlamak olacaktır.

İçerikleriniz nasıl olmalı ? 

Kesinlikle genel bir kategoride çalışıp her tarzdan her telden video kullanmayın bu sizin tarzınızı belli etmeyecektir herkesi memnun edip her farklı tarzda abone kazanmak kolay olmayacaktır. Size ilk başta tek bir konu üzerinde durmanızı Komedi , Sinema veya Dizi , Haber , Korku , Kadınca veya Oyun gibi bir kategori belirlemenizi tavsiye ederim..

Youtube Ne Tür Videolara Kazandırmaz ? 

Youtube’da kesinlikle porno , şiddet , sinema filmleri veya dizi bölümleri , Mp3 video klip gibi telif ve topluluk kurallarını ihlal eden içeriklerden para kazanamazsınız. Kesinlikle özgün olup kendi videolarınızı hazırlamak zorundasınız…

Umarım bu konuda sizleri başlangıç olarak yardımcı olabilmişimdir eğer burayı geçtiyseniz ve bu konuda ilerleme kaydetmek isterseniz bu kategori altında diğer konulara da bakabilirsiniz.. Şansınız bol olsun.

Etiketler: , , , , , ,

Nasıl Youtuber olurum YOUTUBE para kazanmak ? Hakkında Yorum Yaz

Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam

ÜYE GİRİŞİ

E-Bülten Aboneliği

E-Posta adresinizi aşağıdaki bölümden bültenimize ekleyerek yeni yazılarımızdan haberdar olabilirsiniz!