Youtube 2018 para kazanma inceleme sonuçlanıyor

ÖZGÜR MANAYYoutube0 Yorum23 Ocak 2018

YOUTUBE KANAL İNCELEMESİ 

Youtube kanal incelemesi uzun zamandır çok konuşulan bir konu aylarca bekleyen insanlar var peki neden böyle oldu ne zaman düzelecek ?

Öncelikle konuya girmeden önce Youtube eskisi gibi algoritmalar botlar otomatik kontroller ile çalışmıyor youtube’da kanalınızın para kazanması ve inceleme için aşağıdaki işlemleri tamamen yapmış olmanız lazım malesef yeni düzenleme ile 2018 yılında kanal sahibi olmak isteyenler için youtube sizden bunları isteyecektir. Aksi halde para kazanmanız asla aktif olmayacaktır.

1 – Öncelikle kanalınızın bilgilerini girin ve bir Adsense hesabı ile bağlaştırın.

2 – 10.000 İzlenme sayısına ulaşmak.. ( İlk incelemeniz gerçekleşir )

3 – 10.000 izlenme olduğunda başvuruda bulunursunuz fakat sizi sırada 12 ay içerisinde en az 4.000 dakika izlenme ve minimum 1000 abone sayınızın olması istenecektir.

Yukarıdaki tüm bu işlemleri yaptıktan sonra kanalınız aktif olacaktır. Tabi içerikleriniz özgün ise bu süreç bazen 7 gün bazen ise 1 veya 1,5 ayı bulmaktadır.

Bu sürenin bu kadar uzun olmasının en önemli sebebi ise Youtube’un artık otomatik değil kanal sahiplerini ve kanalları hatta videolarınızı bile 14.000 gerçek zamanlı çalışan operatör kişiler ile manuel olarak incelemesidir..

NOT SON DAKİKA : SON YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE YOUTUBE BEKLEMEDE OLAN İNCELEMELERİ 30 NİSAN 2018’E KADAR SONUÇLANDIRACAĞINI AÇIKLAMIŞTIR BEKLEMEDE OLAN ARKADAŞLAR KANAL PARA KAZANMA SEÇENEĞİNE TIKLAYARAK AÇIKLAMA’DA YAZIYI OKUYABİLİRLER.

Umarım sizleri bu konuda aydınlatmışımdır.

Etiketler: , , , , , , , , ,

Youtube 2018 para kazanma inceleme sonuçlanıyor Hakkında Yorum Yaz

Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam

ÜYE GİRİŞİ

E-Bülten Aboneliği

E-Posta adresinizi aşağıdaki bölümden bültenimize ekleyerek yeni yazılarımızdan haberdar olabilirsiniz!